postheadericon O mně

Martina Svobodová,

certifikovaná terapeutka Jonášovy metody detoxikace organismu

Můj příběh

Martina Svobodová, certifikovaná terapeutka Jonášovy metody detoxikace organismu Řadu let jsem – s radostí – pracovala jako zdravotní laborantka ve Státním zdravotním ústavu a myslela jsem si, že tomu tak bude navždy. Ale jako mnoho jiných i mě doběhl můj životní styl, mé tělo začalo volat po změně a přehlížení těchto nenápadných signálů vyústilo ve zdravotní problémy, které sice nebyly vážné, ale stále více ztěžovaly můj běžný život.

Klasická medicína má pochopitelně své nezastupitelné místo, ale v mých potížích mi, bohužel, nepomohla. Pochopila jsem, že moje cesta se musí ubírat jiným směrem a začala jsem zkoušet nejrůznější alternativní terapie.

Bude tomu už více jak deset let, kdy mě definitivně přesvědčila metoda očisty organismu MUDr. Josefa Jonáše, a to na základě vlastních dobrých zkušeností. Tím také začalo mé intenzivní a doposud trvající studium této metody a oborů s ní souvisejících. Metoda mě zaujala svojí nespornou účinností, logikou a schopností odhalit základní příčinu problému. Jedná se o celostí metodu, jejím cílem je sladit hru těla a psychiky. Za dobu, co se této problematice věnuji, jsem se naučila naslouchat sama sobě i ostatním a lépe pochopit a uchopit (nejen) své „já“. Přála bych to i Vám!

Budete-li se snažit porozumět celému Vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý Vesmír. (Buddha)

Preparáty Joalis

Po zjištění a vyměření typu toxické zátěže organismu Vám bude navržen optimální detoxikační postup pomocí preparátů Joalis tak, aby Vaše potíže ustopily nebo byly alespoň zmírněny na přijatelnou úroveň.

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty, nedodávají tělu žádnou chemickou látku, pouze jej informují o tom, jak se toxinů zbavit pomocí vlastních schopností našeho imunitního systému.

Přípravky Joalis si lze objednat pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách (zde).

Chcete-li se dozvědět více o přípravcích Joalis, můžete se podívat na oficiální webovou prezentaci (zde).

Jazykové verze