postheadericon Časté dotazy

Všem, kteří se rozhodnou pro očistu svého organismu, doporučuji trpělivost, není možné očekávat, že letité problémy úplně zmizí využíváním jedné kůry preparátů. Detoxikační medicína očekává aktivní přístup klienta.

Člověk by se měl zamyslet nad skladbou svého jídelníčku, nad svojí emocionalitou, nad tím, zda dokáže zvládat a redukovat každodedenní stres. Protože právě stres je spouštěčem mnoha tělesných problémů. A ke zmírnění stresu a napětí někdy stačí tak málo – lehnout si v létě do trávy, hledět na plující oblaka a jen tak snít…

Od kdy lze užívat preparáty Joalis?

Očista má svůj smysl, od útlého dětství až po vysoké stáří. U dětí podporujeme správný vývoj všech orgánů, psychickou odolnost a dobrou funkci imunitního systému. U dospělých očišťujeme, dle zatížení, jednotlivé orgány, jejich okruhy a pracujeme s emocionalitou. Naprosto zásadní význam má metoda na poli prevence – snižuje výskyt civilizačních chorob, a to již od narození! Pokud podstoupí detoxikaci žena před plánovaným otěhotněním, má vyšší šanci, že se dítě narodí s dobrým imunitním systémem a správně fungující nervovou soustavou. Ideální je zbavovat se toxinů průběžně tak, jako se denně myjeme, uklízíme byt a odstraňujeme špínu ze svého okolí.

Jak se preparáty užívají?

Užívají se 1-2x denně po 10-ti kapkách kapáním do úst. Je třeba udržet odstup před a po jídle cca 20 minut. U malých dětí se kapky aplikují na bříško.

Mohou se preparáty užívat současně s léky?

Preparáty lze kombinovat s léky a jinými potravinovými doplňky. Nenahrazují lékařské ošetření, ale mohou jej vhodně doplňovat.

Mohou nastat nějaké vedlejší účinky?

Preparáty žádné vedlejší účinky nemají. Při vylučování toxinů z organismu mohou, ale nemusí, nastat detoxikační projevy (krátkodobé, přechodné zhoršení stavu, odhleňování, zvýšená teplota atd.). Vše trvá pouze několik dní. Pokud toto nastane, přeruší se nebo sníží na přechodnou dobu dávkování preparátů.

Jak dlouho trvá návštěva u terapeuta a kolik stojí?

První návštěva trvá 1 – 1,5 hodiny. Po proměření tkání a orgánů je sestavena detoxikační kůra, obvykle 3 – 4 preparáty na dobu cca 3 měsíce. Počet detoxikačních kůr je závislý na délce trvání problému a jeho závažnosti (obvykle 3 – 4 kůry).

Cena jednoho preparátu je cca 370Kč

Cena konzultace a vyměření je 400Kč

Kontrolní konzultace trvá 30 – 60 minut

Preparáty Joalis

Po zjištění a vyměření typu toxické zátěže organismu Vám bude navržen optimální detoxikační postup pomocí preparátů Joalis tak, aby Vaše potíže ustopily nebo byly alespoň zmírněny na přijatelnou úroveň.

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty, nedodávají tělu žádnou chemickou látku, pouze jej informují o tom, jak se toxinů zbavit pomocí vlastních schopností našeho imunitního systému.

Přípravky Joalis si lze objednat pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách (zde).

Chcete-li se dozvědět více o přípravcích Joalis, můžete se podívat na oficiální webovou prezentaci (zde).

Jazykové verze